Остання редакція: 29 квітня 2016

Зустріч кафедри прикладної інженерії та охорони праці з представниками управління держпраці у Черкаській області

У передденні святкування Всесвітнього дня охорони праці 26 квітня 2016 року на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці відбулась зустріч із представниками Управління Держпраці у Черкаській області. Було проведено відкрите заняття по різних питаннях охорони праці. Розпочав зустріч керівник служби охорони праці Уманського НУС Берегуля Юрій Іванович, який представив гостей зустрічі студентам і викладачам та підкреслив необхідність дотримання вимог безпеки та охорони праці. Головний державний інспектор з питань праці в Черкаській області Горошко Микола Тимофійович ознайомив студентів Уманського НУС з сучасним станом охорони праці в області та проаналізував найбільш травмонебезпечні галузі та виробництва, а головний інспектор по газу в Черкаській області Яворський Анатолій Леонідович підкреслив необхідність дотримання законодавства з охорони праці зокрема у газовому питанні та звернув увагу на проблеми виробничої санітарії в сільськогосподарському виробництві.

Активну Участь у зустрічі брали викладачі кафедри прикладної інженерії та охорони праці, студенти інженерно-технологічного та агрономічного факультетів.