Остання редакція: 10 березня 2020

Запрошуємо на навчання до Уманського НУС!

04 березня 2020 року доцентом кафедри прикладної інженерії та охорони праці Трусом Олександром Миколайовичем у складі профорієнтаційної групи Уманського НУС, проведено зустрічі з учнями випускних 11-х класів у школах м. Первомайськ Миколаївської області, а саме Первомайська ЗОШ № 1, 4, 5, 12, 16, Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 – колегіум» та Первомайська гімназія.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомлено з перевагами навчання в нашому університеті, уточненим переліком конкурсних предметів ЗНО необхідних для вступу на діючі спеціальності за освітніми ступенями БАКАЛАВР та МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР, переліком необхідних документів для вступу в університет. Зроблено оголошення про проведення 9-10 квітня 2020 року ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в Уманському НУС.