Остання редакція: 25 квітня 2024

Всеукраїнська студентська наукова конференція

приурочена 160 річчю від дня народження видатного науковця в галузі біологічних наук, професора Йосипа Кіндратовича  Пачоського

на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці

25 квітня 2024 року відбулося секційне засідання всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці.

В роботі секції взяли участь  студенти інженерно-технологічного факультету, лісового і садово-паркового господарства, агрономії, а також викладачі кафедри. Керівник секції – доцент Трус Олександр Миколайович, керівник гуртка – викладач  Журило Світлана Владиславівна, староста гуртка – Дубковський  Костянтин.

Було заслухано 24 доповіді на актуальні теми, зокрема доповіді на теми: «Методи підвищення стійкості інструментів», «Обґрунтування енергозберігаючих режимів роботи теплового насоса в замкнутій системі опалення та вентиляції теплиць», «Оцінка безпеки сільськогосподарської техніки», «Медичні огляди як основа профілактики профзахворювань», «Організація пожежної безпеки під час експлуатації машинно-тракторних агрегатів».

Доповіді студентів супроводжувались презентацією матеріалу на екрані мультимедійного проектора.

Крім того, були розглянуті питання пов’язані з організацією оперативного контролю за охороною праці та поняттям виробничого та професійного ризиків в охороні праці.

Заслуговують на увагу доповіді студентів Каричковського Дмитра (12-а група), Степаненка Назара (11к-ім група), Новіцького Івана (22-ім група), Трушевської Тетяни  (21 - сп група), Ільченка Максима (12-ім група), Кащука Павла (11-ім група).

Кращими були визнані доповіді:

- студента 11 - ім групи  Трунденка Віталіч Павловича на тему «Підйомно-транспортні засоби. Історія та сучасність.», керівник – викладач Журило Світлана Владиславівна – І місце;

- студента 22-ім групи Рижука Олександра Олеговича на тему «Енергозбереження в спорудах закритого грунту», керівник – доцент Кепко Олег Ігорович – ІІ місце;

- ІІІ призове місце розділили доповіді:

студента 21-лг групи Шевченка Богдана Володимировича на тему «Медичні огляди як основа профілактики профзахворювань», керівник  - доцент Трус Олександр Миколайович;

та студента 12-а групи Багінського Олега Віталійовична на тему «Оцінка безпеки сільськогосподарської техніки», керівник  доцент Березовський Андрій Павлович

Всім учасникам студентської наукової конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.