Остання редакція: 28 квітня 2017

Всеукраїнська студентська наукова конференція приурочена 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича

Всеукраїнська студентська наукова конференція

На кафедрі прикладної інженерії та охорони праці 5 - 6 квітня 2017 року відбулися секційні засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції. В роботі секції прийняли участь студенти інженерно-технологічного факультету напрямів підготовки «Харчові технології та інженерія» та «Процеси, машини та обладнання АПВ», студенти факультетів лісового та садово-паркового господарства, агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, всього 76 студентів, а також усі викладачі кафедри. Були заслухані всі доповіді, заявлені в програмі конференції, і схвалені як актуальні та перспективні. Зокрема доповіді на теми «Охорона праці неповнолітніх», «Стан сонячної енергетики в Україні», «Зерновий хліб – панацея 21 сторіччя», «Підвищення зносостійкості матеріалів», тощо.

Доповіді студентів супроводжувались презентацією матеріалу на екрані мультимедійного проектора.

Заслуговують на увагу доповіді студентів Баранець Анни (31-тз група), Чайки Тетяни (31-тз група), Шишенка Олександра (21-ім група), Сотули Валентини (11-гр група).

Кращими були визнані доповіді:

- студентки 11 - тк групи  Бондар Наталії на тему «Теплові насоси в Україні», керівник – доцент Кепко Олег Ігорович – І місце;

- ІІ призове місце розділили доповіді студентки 31-т групи Ташлицької Валентини на тему «Капілярне опалення. Переваги та недоліки», керівник – доцент Кепко Олег Ігорович; та студентки 31-тз групи Шаповал Ірини на тему « Гнучкі сонячні батареї», керівник – доцент Кепко Олег Ігорович;

- студента 31-ім групи Сеніва Миколи на тему «Безпечне проведення шино монтажних робіт», керівник  - доцент Прокопенко Едуард Васильович – ІІІ місце.

В ході проведення секційного засідання всі присутні брали активну участь в  обговоренні доповідей. Бажаємо всім учасникам студентської наукової конференції невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.