+38 (04744) 3-87-81
Меню
Остання редакція: 24 квітня 2020

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Приурочена 120-річчю від дня народженнявидатноговченого і педагога у галузіземлеробства С.С. Рубіна

 23 квітня 2020 року відбулося секційне засідання всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці.

В роботі секціївзяли участь 29 студентів інженерно-технологічного факультету, факультету менеджменту, агрономії, лісового та садово-паркового господарства, а також викладачі кафедри.  Керівник секції – доцент Березовський Андрій Павлович, керівник гуртка – викладач  Головкіна Леся Іванівна, староста гуртка – Мокроус Валерія.

В доповідях та презентаціях були висвітлені фундаментальні проблеми механіки, історія інженерної думки в галузі теорії машин і механізмів, основи інженерної графіки. А також розглянуті альтернативні джерела  енергії та перспективні напрями розвитку електротранспорту в Україні. Студенти також затронули теми застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні.  Крім того, було розглянуто способи надання домедичної допомоги під час  серцевого нападу, переломах, тощо. 

Впершестудентськаконференція на кафедрі проходила в режиміonline за допомогоюпрограмиZoom, щопередбачалоорганізаціювіддаленоїроботи в умовах загальнонаціонального карантину.

 Студентивикористали при цьомувсіосновніспособикомунікації: телефоннідзвінки, текстовелистування, обмін файлами, відправкаголосовихповідомлень, відеочат, щозабезпечуваломиттєву передачу файлів з презентаціями для ознайомлення та  організаціювідеоконференцій для виголошеннядоповідей з анонсованих у програміконференції проблем. 

Всім учасникам студентської наукової конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.