Остання редакція: 27 квітня 2017

Семінар-нарада на тему: «Проведення в Україні тижня охорони праці»

На кафедрі прикладної інженерії та охорони праці 26. 04. 2017 р. відбувся семінар-нарада з студентами та викладачами Уманського Національного університету садівництва на тему: «Проведення в Україні тижня охорони праці».

В семінарі взяв участь головний державний інспектор з питань праці управління Держпраці у Черкаській області Микола Тимофійович Горошко та начальник відділу охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення Пустовий Олександр Миколайович.

Темою цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28-го квітня, буде «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

У зустрічі також брали участь: керівник служби охорони праці Уманського НУС Берегуля Юрій Іванович, викладачі та студенти інженерно-технологічного, агрономічного факультетів  та лісового і садово-паркового господарства.