Остання редакція: 20 квітня 2018

Профорієнтаційна робота в школах Первомайського району Миколаївської області

Профорієнтаційна робота кафедри

19 квітня 2018 року профорієнтаційна група Уманського НУС у складі доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці Труса Олександра Миколайовича та доцента кафедри математики і фізики Ковальова Леоніда Євгенійовича провела профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів у школах м. Первомайськ і Первомайського району Миколаївської області.

Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами було надано інформацію про історію розвитку університету, як одного із найдавніших аграрних вузів України. Школярів ознайомлено з умови вступу, перевагами навчання, переліком факультетів та спеціальностей, за якими здійснюється навчання.

Сподіваємось на результативність проведеної профорієнтаційної роботи, а після складання учнями ЗНО на залучення значного кола молоді у число абітурієнтів Уманського національного університету садівництва.