Остання редакція: 04 лютого 2020

Профорієнтаційна робота в Новомиргородському районі

Профорієнтаційна група в складі доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці Прокопенка Едуарда Васильовича та викладача кафедри екології та безпеки життєдіяльності Безділя Романа Васильовича 3 жовтня 2019 року провели профорієнтаційну роботу у школах  Новомиргородського району.

Було відвідано та проведено профорієнтаційні бесіди в таких школах: Новомиргородській ЗОШ №1, 2, НВО «Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ», Златопільській гімназії, Капітанівській, Йосипівській НВК «ЗШ І-ІІІ ст. ДНЗ» загальноосвітніх школах.

Під час профорієнтаційної роботи викладачі УНУС ознайомили учнів шкіл із університетом, його матеріально-технічною базою, спеціальностями, перевагами навчання, можливістю підготовки до ЗНО на базі навчального закладу.