Остання редакція: 12 лютого 2020

Профорієнтаційна робота в місті Первомайськ Миколаївської області

Профорієнтаційною групою Уманського НУС 09 жовтня 2019 року, в складі доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці Труса Олександра Миколайовича і доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна Новак Лариси Леонідівни, проведено зустрічі з учнями випускних класів у школах м. Первомайськ (Первомайська гімназія, Первомайська ЗОШ № 1, 4, 5, 12, 16, Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 – колегіум») Миколаївської області.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомлено з перевагами навчання, структурою та матеріально-технічною базою університету, строками вступної компанії та переліком конкурсних предметів на ЗНО необхідних для вступу в університет згідно спеціальностей, за якими здійснюється навчання у 2020 році.

Сподіваємось на результативність проведеної нами роботи.