Остання редакція: 22 вересня 2017

Профорієнтаційна робота кафедри прикладної інженерії та охорони праці в Тальнівському районі

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з  найважливіших  умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми.

20 вересня 2017 року  профорієнтаційною групою у складі Юрія Накльоки, Оксани Кіфоренко, Лесі Головкіної проводилась профорієнтаційна робота у школах м.Тального, а також Тальнівського району Черкаської області.

Під час зустрічі зі школярами викладачі ознайомили їх із університетом та його матеріально-технічною базою, спеціальностями, перевагами навчання, можливістю підготовки до ЗНО на базі навчального закладу.

Сподіваємось, проведена профорієнтаційна робота буде результативною.