Остання редакція: 15 листопада 2018

Олімпіада з теоретичної механіки 2018

12 листопада 2018 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів інженерно-технологічного факультету УНУС.

В олімпіаді взяли участь 20 студентів, які навчаються за спеціальністю «Агроінженерія».

Відповідальний за проведення олімпіади – доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці кандидат с. г. наук А.П. Березовський.

Завдання олімпіади включали шість задач з основних розділів теоретичної механіки: статика, кінематика, динаміка, аналітична механіка. Завдання зі статики оцінювались усього в 40 балів, з кінематики – в 20 балів і з динаміки та аналітичної механіки також в 40 балів, загалом максимальний бал олімпіади – 100.

Переможцями стали:

• 1 місце – Віталій Чистов, 21 –ім група;
  • 2 місце – Андрій Бекало, 21-ім група;
  • 3 місце – Олексій Гримовський, 21-ім група.

Вітаємо переможців!

С.В. Журило, викладач кафедри прикладної інженерії та охорони праці