Остання редакція: 17 травня 2018

Навчання з пожежно-технічного мінімуму, на базі Уманського національного університету садівництва

Відповідно до наказу ректора університету щодо проведення спеціального навчання з пожежно-технічного мінімуму, на базі Уманського національного університету садівництва 16.05.2018 року  представниками навчально-методичного центру Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проводилися заняття з пожежної безпеки для  керівників структурних підрозділів університету. Заняття проводили фахівці пожежно-рятувальної справи Філіпчук Віктор Іванович і Палащенко Володимир Іванович.

У процесі заняття всім присутнім були роздані тестові завдання з пожежної безпеки. За результатами тестування було видано відповідні посвідчення.