Остання редакція: 22 лютого 2023

Legal and organizational issues of labor safety in the industry

21 лютого 2023 року на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці було проведено лекційне заняття англійською мовою з навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» на тему «Legal and organizational issues of labor safety in the industry», яку підготував доцент кафедри Олександр Трус. Слухачами лекції були здобувачі першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство.

На лекції розглядалися питання про стан і проблеми охорони праці в галузі, що відповідає напряму підготовки майбутніх фахівців, вивчення складових і умов функціонування системи управління охорони праці, шляхів, методів і способів забезпечення здорових умов виробничого середовища і безпеки праці в галузі згідно з діючими законодавчими й іншими нормативно-правовими актами.