Остання редакція: 29 травня 2017

Круглий стіл на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці «Застосування різних видів механізмів у сучасному машинобудуванні»

На кафедрі прикладної інженерії та охорони праці Уманського НУС 19 травня 2017 року  відбулося засідання  круглого столу на тему: «Застосування різних видів механізмів у сучасному машинобудуванні». Участь у роботі круглого столу брали викладачі кафедри прикладної інженерії та охорони праці, а також студенти інженерно-технологічного факультету.

Учасників круглого столу привітав завідувач кафедри прикладної інженерії та охорони праці доцент Андрій Березовський, який виступив із вступною промовою до присутніх і побажав всім плідної праці.

Під час роботи круглого столу обговорювались такі питання: застосування грейферних механізмів у сільському господарстві; застосування муфт в галузі машинобудування; вантажопідйомні машини та пристрої у сільському господарстві.

Матеріали доповідей викликали зацікавленість як у студентів, так і присутніх викладачів.

Захід виявився не лише пізнавальним та змістовним, а й дав багато історичної та практичної інформації для присутніх.