Остання редакція: 22 квітня 2016

Круглий стіл на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці «Вчені механіки України»

На кафедрі прикладної інженерії та охорони праці Уманського НУС 20 квітня 2016 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Вчені механіки України». Участь у роботі круглого столу брали викладачі кафедри прикладної інженерії та охорони праці, а також студенти інженерно-технологічного факультету.

Засідання круглого столу відкрив завідувач кафедри прикладної інженерії та охорони праці доцент Андрій Березовський.

Під час засідання було обговорено значний внесок у розвиток науки українських вчених механіків: Тимошенка С.П., Кирпичова В.Л., Боголюбова М.М., Кільчевського М.О., Пісаренка Г.С.

Активну участь у обговоренні брали викладачі Світлана Журило, Леся Головкіна. А також активно працювали студенти інженерно-технологічного факультету.

Захід виявився не лише пізнавальним та змістовним, а й дав багато історичної та практичної інформації для присутніх.

Світлана Журило, викладач кафедри прикладної інженерії та охорони праці

kvnsv555@mail.ru