Остання редакція: 03 листопада 2017

Конкурс із технічного креслення та основ графічної грамоти

У приміщенні комп’ютерного класу кафедриприкладної інженерії та охорони праці Уманського НУС 31 жовтня 2017 року  між студентами інженерно-технологічного факультету проводився конкурс із технічного креслення та основ графічної грамоти.

Важливе значення креслення має для розвитку просторової уяви людини щодо реальних об'єктів, розуміння їх просторової побудови, розвитку пам'яті, уявного перетворення форми, образного моделювання нових форм. Протягом конкурсу студенти виконували графічні завдання у системі КОМПАС 3D.

Конкурсне завдання складалося із двох частин: виконання аксонометричного зображення деталі, виконання креслення Малого Герба України.

Студенти з ентузіазмом виконували поставлені задачі. Усі учасники впорались  із поставленими задачами та показали гідний результат.

Висловлюємо подяку студентам за участь уконкурсі і бажаємо нових творчих звершень.