Остання редакція: 22 квітня 2019

Заходи присвячені дню охорони праці на ПрАТ «Софіївська філія Райз»

Екскурсія на ПрАТ «Софіївська філія Райз»

В межах заходів присвячених Всесвітньому Дню охорони праці  кафедрою прикладної інженерії та охорони праці сумісно з відділом охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення м. Умань була проведена екскурсія на елеватор ДК АГРОТЕХ Софіївська філія Райз.

Основна ідея заходу - ознайомлення студентів із сучасним зернозберігальним обладнанням, з умовами праці та забезпеченням безпеки під час експлуатації даного обладнання.

Елеватор ПрАТ «Софіївська філія Райз ( ДК АГРОТЕХ)» (повна назва приватне акціонерне товариство «Софіївська філія Райз ( ДК АГРОТЕХ)») входить до групи «UkrLandFarming», яка налічує 16 сучасних елеваторів. Елеватор «Софіївська філія Райз (ДК АГРОТЕХ)» був зданий у 2015 році, є одним із лідерів серед сільськогосподарських підприємств Черкаської області. Пріоритетними напрямками діяльності є рослинництво.

Потужність елеватора складає 100 тис т. одночасного зберігання зерна. Тип елеватора – лінійний. Спосіб зберігання: металеві силоси GSI (вир-во США). Для доведення зерна встановлено дві зерносушарки GSI (вир-во США). Продуктивність зерносушарки – 350 т/годину. Елеватор розташований в Черкаській області, Уманський р-н, м. Умань, вул. Дерев’янко, б.2 поблизу автотраси міжрегіонального призначення М12, а також залізничної станції Умань. На елеваторі здійснюється автоприйом та автовідвантаження. Перевірку якості зерна здійснює сертифікована лабораторія, персонал атестований.

Очолює підприємство ПрАТ «Софіївська філія Райз (ДК АГРОТЕХ)» Захарчук Валерій Борисович.