Остання редакція: 20 лютого 2023

Content of the discipline «Fundamentals of labor safety»

20 лютого 2023 року на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці була проведена лекція англійською мовою з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» (Модуль Основи охорони праці) на тему «Content of the discipline «Fundamentals of labor safety»», яку підготував доцент кафедри Олександр Трус. Слухачами лекції були здобувачі другого курсу початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти спеціальності 101 Екологія.

Під час лекційного заняття було розглянуто питання історії розвитку охорони праці, стану виробничого травматизму та професійних захворювань в Україні та світі. Також обговорено питання соціального та економічного значення охорони праці, основних понять і термінів у галузі охорони праці.