Охорона праці в галузі (193 Геодезія та землеустрій)

ОХОРОНА ПРАЦІ В ГАЛУЗІ

Спеціальність – 193 Геодезія та землеустрій

Освітній рівень – магістр/другий (магістерський)

Викладачі: к.с.-г.н., доцент Трус О. М.

Мета курсу (інтегральна компетентність) ‑ здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми професійної діяльності в галузі геодезії та землеустрою або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій, положень і методів відповідної науки і характеризується комплексністю і невизначеністю умов.

Цілі курсу (програмні компетентності):

ЗК1. Здатність застосовувати знання в практичних ситуаціях;

ЗК8. Навички забезпечення безпеки життєдіяльності.

ФК3. Здатність використовувати знання із загальних інженерних наук у навчанні та професійній діяльності, вміння використовувати їх теорії, принципи та технічні підходи.

ПРН1. Використовувати усно і письмово технічну українську мову в колі фахівців із геодезії та землеустрою;

ПРН12. Володіти методами організації топографо-геодезичного та землевпорядного виробництва від польових вимірювань до менеджменту й реалізації топографічної та землевпорядної продукції на основі використання знань з основ законодавства й управління виробництвом.

Правові та організаційні питання охорони праці в галузі. Права і обов’язки з охорони праці керівника підприємства, головних спеціалістів. Аналіз травматизму в сільському господарстві. Атестація та паспортизація умов праці. Державне соціальне страхування від нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві. Вимоги безпеки праці при обслуговуванні виробничого устаткування. Вимоги безпеки до територій виробничих майданчиків, будівель і споруд.

Матеріали