+38 (04744) 3-87-81
Меню

Головкіна Леся Іванівна

Головкіна Леся Іванівна Посада: викладач
Контактний телефон: (04744) 3-87-81
Email: piop@udau.edu.ua

 

Тема дослідження: Удосконалення технології виготовлення консервів із молодої картоплі

У 2004 році закінчила Уманський державний аграрний університет за спеціальністю "Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів". За освітньо-кваліфікаційним рівнем "Спеціаліст" отримала диплом з відзнакою.

У 2006 році закінчила з відзнакою магістратуру при Уманському державному аграрному університеті.

Із вересня 2006 року по серпень 2015 року працювала на посаді викладача кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів. Із вересня 2015 року і по даний час працює на посаді викладача кафедри прикладної інженерії та охорони праці інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва.

У 2011 році закінчила аспірантуру Уманського національного університету садівництва за спеціальністю 06.11.15 – "Первинна обробка продукції рослинництва".

У 2013 році пройшла підвищення кваліфікації за напрямом «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» (Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти, м. Київ).

Тема наукових досліджень: «Удосконалення технології виготовлення консервів із молодої картоплі».

Дисципліни, що викладає: Прикладна механіка, Інженерна та комп’ютерна графіка, Нарисна геометрія та комп’ютерна графіка, Інженерна графіка, Комп’ютерне проектування садово-паркових об’єктів. Є керівником наукових робіт студентів та куратором академічної групи.

Опублікована одна наукова праця.

Наукові і навчально-методичні публікації

Профіль в GoogleАкадемія