Остання редакція: 29 квітня 2016

Заходи присвячені дню охорони праці на ПОСП «Уманський тепличний комбінат»

Девіз Всесвітнього Дня охорони праці у 2016 році: «Стрес на робочому місці: колективний виклик». З метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці 27 квітня 2016 року на тепличному комбінаті проведено заходи з залученням фахівців Уманських енергетичних мереж, ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «Уманьгаз».

В межах заходів розглядались передові голандські технології енергозабезпечення, які дають можливість більш раціонально і безвідходно використовувати природні ресурси.

На заході були присутні представники Уманського НУС, зокрема декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Щитина С.В., декан інженерно-технологічного факультету Пушка О.С., замісник декана факультету лісового і садово-паркового господарства Козаченко І.В., інженерний склад, члени кафедри прикладної інженерії та охорони праці, преса, гості.