Остання редакція: 04 квітня 2016

Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка, на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці

З0 березня 2016 року в рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка відбулося секційне засідання на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці. В роботі секції прийняли участь студенти інженерно-технологічного факультету напрямів підготовки «Харчові технології та інженерія» та «Процеси, машини та обладнання АПВ», студенти факультетів лісового та садово-паркового господарства, агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, всього 67 студентів, а також співробітники кафедри.

Було заслухано 54 доповіді на актуальні теми, зокрема доповіді на теми: «Методи випробування механічних властивостей матеріалів», «Моніторинг параметрів системи управління охороною праці», «Підвищення рівня біологічно-активних речовин у морозиві», «Використання біомаси для виробництва енергії в Україні».

Доповіді студентів супроводжувались презентацією матеріалу на екрані мультимедійного проектора.

Заслуговують на увагу доповіді студентів Алексійчук Юлії (21-т група), Рокочука Руслана (21-ім група), Очеретного Володимира (31-ім група), Гаврилиці Руслана (12пт група), Горб Олени (21-т група), Онищук Вікторії (23-тк група).

Кращими були визнані доповіді:

• студента 21 - ім групи Диби Олександра Володимировича на тему «Стан вітроенергетики в Україні», керівник – доцент Кепко Олег Ігорович – І місце;
  • студентки 21-т групи Волинець Наталії Олександрівни на тему «Біодеградуючі упаковки: тенденції та перспективи», керівник – ст. викладач Мамелюк Наталія Станіславівна – ІІ місце;
  • ІІІ призове місце розділили доповіді:

студентки 11-т групи Дрозденко Лесі Василівни на тему «Рослинні або тваринні жири: чому віддати перевагу, чого уникати?», керівник - викладач Головкіна Леся Іванівна;

та студента 23-тк групи Скоропадського Тимура Григоровича на тему «Консервна промисловість України: стан, тенденції та перспективи розвитку», керівник ст. викладач Мамелюк Наталія Станіславівна.