Остання редакція: 17 травня 2018

Вітаємо переможців технічного квесту «Механіка навколо нас»!!!

В рамках проведення тижня прикладної механіки  на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці було проведено технічний квест «Механіка навколо нас».

У змаганні приймали участь студенти 11-ім, 21-ім та 11-т групи інженерно-технологічного факультету.

Метою заходу було виявлення найбільш талановитої молоді із подальшим використанням її потенціалу в науковій та практичній діяльності.

Під час проведення турніру учасники виконували цікаві теоретичні, практичні та творчі завдання.

У результаті захоплюючої боротьби переможцями стали:

І місце – Шульга Юлія;

ІІ місце – Приступа Дмитро;

ІІІ місце – Шовенко Каріна.

А також слід відмітити Бугеру Олену, Черниша Олексія, Пустовіта Миколу,

Притуляка Владислава, Піхаленко Інну, Чістова Віталія, Чудая Сергія за старанність, творчість і креативність у виконанні завдань квесту.

Колектив кафедри вітає переможців та щиро бажає розвитку і наснаги, упевненості в собі, задоволення від навчання і своєї наукової праці, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися!