Остання редакція: 16 квітня 2019

Вибір професії – один з головних життєвих вборів людини

Профорієнтаційна робота кафедри

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

14 березня 2019 року профорієнтаційною групою Уманського НУС у складі доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці Труса Олександра Миколайовича і доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна Новак Лариси Леонідівни було проведено зустрічі з учнями випускних класів у школах м. Первомайськ (Первомайська гімназія, Первомайська ЗОШ № 1, 5, 12, 16, Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 – колегіум»,) Миколаївської області.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили з факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється навчання, строками вступної компанії та переліком конкурсних предметів на ЗНО по спеціальностях, необхідних для вступу до університету у 2019 році.