Остання редакція: 16 жовтня 2018

Профорієнтаційна робота в Новомиргородському районі

Профорієнтаційна робота кафедри

3 жовтня 2018 року  доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Прокопенко Едуард Васильович та старший викладач кафедри плодівництва і виноградарства Слободяник Людмила Михайлівна в складі профорієнтаційної групи провели профорієнтаційну роботу у школах  Новомиргородського району. Зокрема було відвідано та проведено профорієнтаційні бесіди в таких школах: Новомиргородській ЗОШ №1, 2, НВО «Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ», Златопільській гімназії, Капітанівській, Йосипівській НВК «ЗШ І-ІІІ ст. ДНЗ», Мартонівській загальноосвітніх школах та новомиргородський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Під час профорієнтаційної роботи викладачі УНУС ознайомили учнів шкіл із університетом, його матеріально-технічною базою, спеціальностями, перевагами навчання, можливістю підготовки до ЗНО на базі навчального закладу.

Сподіваємось на  результативність проведеної профорієнтаційної роботи.