Остання редакція: 26 березня 2018

Лекція-семінар на тему: «Проведення в Україні тижня охорони праці»

Лекція-семінар з охорони праці

На кафедрі прикладної інженерії та охорони праці 21. 03. 2018 р. відбувся лекція-семінар з студентами та викладачами Уманського Національного університету садівництва на тему: «Проведення в Україні тижня охорони праці».

В семінарі взяли участь головний державний інспектор управління Держпраці у Черкаській області Володимир Петрович Козій, Василь Анатолійович Базильський, начальник відділу охорони та умов праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Пустовий Олександр Миколайович.

Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної кампанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Ці теми і стали головними у поточному році.

У зустрічі також брали участь: керівник служби охорони праці Уманського НУС Берегуля Юрій Іванович, викладачі та студенти інженерно-технологічного, агрономічного факультетів  та лісового і садово-паркового господарства.