Остання редакція: 20 квітня 2017

II ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗА НАПРЯМОМ «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ»

Урочисті збори з нагоди відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» ОКР «Бакалавр» проводять голова оргкомітету Олімпіади доктор технічних наук, професор, ректор ХДУХТ Черевко Олександр Івановия (в центрі), та його заступники Янчева Ліана Миколаївна, д.е.н., професор, перший проректор ХДУХТ, Михайлов Валерій Михайлович, д.т.н., професор, проректор з наукової роботи та Серік Максим Леонідович, к.т.н., доц., директор навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу (за трибуною)

4-6 квітня 2017 року на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Харчові технології та інженерія» (ОКР «Бакалавр»). Цього року в олімпіаді взяли участь 55 студентів з 25 вищих навчальних закладів України.

Наш вуз представляли студенти 4 курсу інженерно-технологічного факультету Грабар Ірина та Колпаков Владислав.

Конкурсне завдання олімпіади складалось із тестового та творчого завдань. Творче завдання містило три питання з харчових технології, методів фізико-хімічного контролю та теоретичних основ харчових технологій.

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли фахівці Харківського державного університету харчування та торгівлі, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Одеської національної академії харчових технологій, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету  харчових технологій, Черкаського державного технологічного університету, Уманського національного університету садівництва, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Його рішенням  студенти нашого університету були нагороджені почесними грамотами.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

Інформацію підготувала Мамелюк Н.С.