Остання редакція: 29 квітня 2016

Брейн-ринг з охорони праці

З нагоди святкування Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня 2016 року на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці відбувся брейн-ринг з охорони праці. У заході приймали участь студенти факультетів агрономії, інженерно-технологічного та плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Тематика заходу стосувалась суто питань охорони праці. В складі журі були: головний інженер з охорони праці Уманського НУС Берегуля Ю.І., завідувач кафедри прикладної інженерії та охорони праці Березовський А.П., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Кепко О.І. Ведучий брейн-рингу – доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Прокопенко Е.В. Присутні були також групи підтримки команд, викладачі кафедри прикладної інженерії та охорони праці та гості.

Студенти активно та весело приймали участь у вікторині. Між командами був розіграний перехідний кубок з брейн-рингу, а також солодкі призи. У напруженій боротьбі перемогу в брейн-рингу здобули студенти 21-ек групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.