Остання редакція: 27 квітня 2017

Брейн-ринг з охорони праці

Вже традиційним стало проведення брейн-рингу на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці з нагоди святкування Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня 2017 року. Так 27 квітня відбулась зустріч "знатаків" охорони праці представлених студентами факультетів агрономії, менеджменту та плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Девіз цьогорічного дня охорони праці «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».Тематика заходу стосувалась суто питань охорони праці. В заході також приймали участь: головний інженер з охорони праці Уманського НУС Берегуля Ю.І., декан інженерно-технологічного факультету, доцент Пушка О.С., завідувач кафедри прикладної інженерії та охорони праці Березовський А.П., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Трус О.М. Ведучий брейн-рингу – доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Прокопенко Е.В. Присутні були також групи підтримки команд.

Між командами був розіграний перехідний кубок з брейн-рингу. Перемогу в брейн-рингу здобули студенти 11-м групи факультету менеджменту.